Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
aktualizováno: 15.12.2017 12:02:28 

Akce

    Rok 2018
    sobota 13. ledna - Veselí nad Moravou - Ples
    sobota 20. ledna - Fryšták - Zemědělský ples
    pátek 26. ledna - Velká nad Veličkou - Ples obcí Horňácka
    sobota 27. ledna - Blatnice pod Sv. Antonínkem - Ples ZŠ
    pátek 2. února - Velká nad Veličkou - Ples ZŠ
    sobota 3. února - Velká nad Veličkou - Hasičský ples
    pátek 9. února - Radějov - Děkanátní ples
    sobota 10. února - Lipov - Ples ZŠ
    pátek 16. února - Uherské Hradiště - Ples SŠPHZ
    sobota 17. února - Blatnička - Rybářský ples
    sobota 7. dubna - Kunovice - Svatba
    sobota 28. dubna - Osvětimany - Svatba
    sobota 5. května - Ostrožská Nová Ves - Svatba
    sobota 9. června - Veselí nad Moravou
    sobota 16. června - Vápenky - Svatba
    sobota 23. června - Kunovice - Svatba
    sobota 30. června - Vápenky - Svatba
    sobota 25. srpna - Kunovice - Svatba
    sobota 8. září - Zlín - Svatba
    sobota 22. září - Ostrožská Nová Ves - Svatba






    Rok 2017
    sobota 7. leden - Veselí nad Moravou
    sobota 14. leden - Veselí nad Moravou - Ples CZŠ Veselí nad Moravou
    pátek 20. leden - Velehrad - Ples Gymnázia Velehrad
    sobota 21. leden - Fryšták - Ples zemědělského družstva
    pátek 3. února - Velká nad Veličkou - Ples ZŠ
    sobota 4. února - Lipov - Ples ZŠ
    sobota 11. února - Velká nad Veličkou - Hasičský ples
    sobota 18. února - Velká nad Veličkou
    pátek 24. února - Kunovice - Ples University Tomáše Bati FLKŘ
    sobota 25. února - Vápenky
    sobota 18. března - Blatnice pod Sv. Antonínkem
    sobota 22.dubna - Senica (SK)
    sobota 29. dubna - Kuželov
    sobota 6. května - Velká nad Veličkou
    pátek 12. května - Blatnice pod Sv. Antonínkem
    sobota 13. května - Vápenky - Svatba
    sobota 20. května - Kunovice - Svatba
    sobota 27. května - Modrá - Svatba
    sobota 3. června - Strážnice - Svatba
    sobota 9. června - Strání - Svatba
    sobota 17. června - Vápenky
    pátek 23. června - Velká nad Veličkou
    sobota 24. června - Nová Lhota - Svatba
    pátek 30. června - Velká nad Veličkou
    sobota 1. července - Luhačovice - Svatba
    pátek 7. července - Louka - Svatba
    sobota 8. července - Ostrožská Nová Ves - Svatba
    pátek 14. července - Blatnice pod Sv. Antonínkem
    sobota 15. července - Velehrad - Svatba
    pátek 28. července - Lipov
    sobota 29. července - Šumice
    sobota 12. srpna - Petrov
    sobota 12. srpna - Velká nad Veličkou
    sobota 26. srpna - Kuželov - Svatba
    sobota 9. září - Blatnice pod. Sv. Antonínkem - Svatba
    pátek 15. září - Kozojidky
    sobota 16. září - Vrbovce (SK) - Svatba
    pátek 22. září - Vápenky - Svatba
    sobota 23. září - Petrov - Svatba
    sobota 30. září - Hluk - Svatba
    sobota 7. října - Ostrožská Nová Ves - Svatba
    sobota 14. října - Boršice u Buchlovic - Svatba
    sobota 21. října - Radějov - Svatba
    pátek 27. října - Blatnice pod Sv. Antonínkem
    pátek 3. listopadu - Blatnice pod Sv. Antonínkem
    sobota 4. listopadu - Lipov
    pátek 17. listopadu - Blatnice pod Sv. Antonínkem
    pátek 24. listopadu - Prostějov
    pátek 1. prosince - Staré Město u Uherského Hradiště
    sobota 2. prosince - Šumice

    Rok 2016
    sobota 9. ledna - Louka - Ples
    pátek 15. ledna - Kuželov - Ples ZŠ
    sobota 16. ledna - Veselí nad Moravou - Ples CZŠ
    pátek 22. ledna - Velehrad - Ples ZŠ
    sobota 23. ledna - Fryšták - Zemědělský ples
    pátek 29. ledna - Hrubá Vrbka - Ples ZŠ Velká nad Veličkou
    sobota 30. ledna - Lipov - Ples ZŠ
    sobota 6. února - Vnorovy - Rybářský ples
    sobota 20. února - Kuželov - Hasičský maškarní ples
    pátek 26. února - Kunovice - Ples FLKŘ University Tomáše Bati ve Zlíně
    sobota 5. března - Myjava (SK)
    sobota 12. března - Hluk
    sobota 19. března - Vnorovy
    sobota 9. dubna - Mařatice - Svatba
    sobota 16. dubna - Radějov - Svatba
    sobota 30. dubna - Nová Bošáca (SK)
    sobota 7. května - Velká nad Veličkou
    pátek 13. května - Blatnice pod Sv. Antonínkem
    sobota 14. května - Vnorovy - Svatba
    pátek 20. května - Velká nad Veličkou
    sobota 28.května - Lipov
    sobota 4. června - Ostřetín
    sobota 11. června - Vnorovy
    pátek 18.června - Strání - Svatba
    pátek 24.června - Bzenec
    sobota 9. července - Zlín - Svatba
    sobota 16. července - Javorník, hřiště - Červencová noc
    pátek 22. července - Velká nad Veličkou, Horňácké Slavnosti
    sobota 23. července - Velká nad Veličkou, Horňácké Slavnosti
    sobota 30. července - Blatnice pod Sv. Antonínkem - Fazola fest
    sobota 6. srpna - Uherské Hradiště - Svatba
    sobota 13. srpna - Radějov - Svatba
    sobota 20. srpna - Velká nad Veličkou - Ozvěny Horňácka
    sobota 27. srpna - Velká nad Veličkou, Horňácký šenk - Srpnová noc
    sobota 3. září - Ostrožská Nová Ves - Svatba
    sobota 17. září - Vnorovy - Svatba
    sobota 24. září - Sudoměřice - Svatba
    pátek 14. října - Blatnice pod Sv. Antonínkem
    pátek 28. října - Blatnice pod Sv. Antonínkem
    sobota 29. října - Radějov - Svatba
    sobota 3. listopadu - Lednice
    sobota 19. listopadu - Hrubá Vrbka
    sobota 26. listopadu - Nová Lhota - Svatba
    pátek 2. prosince - Staré Město
    sobota 10. prosince - Javorník
    čtvrtek 15. prosince - Strážnice


    Rok 2015
    sobota 10. ledna - Hluk - Myslivecký ples
    pátek 16. ledna - Kuželov - Ples ZŠ
    sobota 17. ledna - Veselí nad Moravou, KD - Ples CZŠ
    sobota 24. ledna - Veselí nad Moravou, KD - Ples KDU-ČSL
    pátek 30. ledna - Velká nad Veličkou, KD - Ples ZŠ
    sobota 31. ledna - Kuželov, KD - Hasičský ples
    sobota 7. února - Nová Lhota - Myslivecký ples
    pátek 13. února - Velehrad - Ples ZŠ
    sobota 14. února - Popovice - Maškarní ples
    pátek 27. února - Staré Město u Uh. Hradiště - Ples Fakulty Logistiky a krizového řízení, UTB
    sobota 28. února - Blatnice
    sobota 7. března - Hoštětín
    pátek 13. března - Velká nad Veličkou
    sobota 14. března - Velká nad Veličkou
    sobota 21. března - Vnorovy
    sobota 28. března - Myjava (SR)
    sobota 11. dubna - Velká nad Veličkou
    sobota 18. dubna - Velká nad Veličkou - Svatba
    sobota 25. dubna - Kuželov - Svatba
    pátek 1. května - Kunovice - Svatba
    sobota 2. května - Nová Lhota
    pátek 8. května - Kuželov
    sobota 9. května - Boršice u Blatnice - Svatba
    pátek 15. května - Blatnice pod Sv. Antonínkem
    sobota 16. května - Zlín - Svatba
    sobota 23. května - Luhačovice - Svatba
    sobota 30. května - Strážnice - Svatba
    sobota 6. června - Velehrad - Svatba
    sobota 13. června - Nová Lhota - Svatba
    sobota 19. června - Kuželov
    sobota 20. června - Smraďavka - Svatba
    sobota 27. června - Kuželov - Svatba
    sobota 4. července - Josefov
    sobota 11. července - Kněždub
    pátek 17. července - Velká nad Veličkou - Horňácké Slavnosti
    sobota 18. července - Velká nad Veličkou - Horňácké Slavnosti
    sobota 8. srpna - Dolní Bojanovice
    sobota 22. srpna - Velká nad Veličkou - Ozvěny Horňácka
    pátek 28. srpna - Velká nad Veličkou
    sobota 29. srpna - Tasov
    pátek 4. září - Velká nad Veličkou
    sobota 5. září - Hrubá Vrbka - Svatba
    sobota 26. září - Vápenky
    sobota 3. října - Velká nad Veličkou - Svatba
    sobota 10. října - Petrov - Svatba
    sobota 17. října - Josefov
    pátek 23. října - Blatnice pod Sv. Antonínkem
    pátek 6. listopadu - Velká nad Veličkou
    sobota 14. listopadu - Hodová zábava, Kuželov
    pátek 27. listopadu - Veselí nad Moravou
    pátek 11. prosince - Staré Město

    Rok 2014
    pátek 3. ledna - Luhačovice
    sobota 4. ledna - Nová Lhota
    sobota 11. ledna - Hluk, Tvrz - Myslivecký ples
    pátek 17. ledna - Vnorovy
    sobota 18. ledna - Veselí nad Moravou, KD - Ples Cirkevní základní školy
    pátek 24. ledna - Velká nad Veličkou, KD - Ples Obcí Horňácka
    sobota 25. ledna - Veselí nad Moravou, KD - Ples KDU-ČSL
    pátek 31. ledna - Velká nad Veličkou, KD - Ples Základní školy
    sobota 1. února - Blatnice pod Sv. Antonínkem, Roháč - Ples sportovců
    sobota 8. února - Vrbovce
    pátek 14. února - Staré Město u Uherského Hradiště - Ples University Tomáše Bati
    sobota 15. února - Nová Lhota, KD - Ples ZŠ
    sobota 22. února - Lipov - Ples základní školy
    pátek 28. února - Čejč - Maškarní ples
    sobota 1. března - Popovice - Ples
    pátek 7. března - Lednice - Ples Mendeleovy University, Fakulty zahradnické
    sobota 8. března - Hroznová Lhota
    sobota 15. března - Blatnice pod Sv. Antonínkem
    sobota 22. března - Velká nad Veličkou
    čtvrtek 27. března - Ostrožská Lhota
    sobota 5. dubna - Javorník
    pátek 11. dubna - Blatnice pod Sv. Antonínkem
    sobota 12. dubna - Nová Lhota - Svatba
    neděle 20. dubna - Žarošice, Velikonoční zábava
    sobota 26. dubna - Kněždub - Svatba
    sobota 3. května - Stráni
    pátek 9. května - Velká nad Veličkou
    sobota 10. května - Olomouc
    pátek 16. května - Znojmo
    sobota 17. května - Hluk
    pátek 23. května - Velká nad Veličkou
    sobota 24. května - Blatnička - Svatba
    pátek 30. května - Hodonín, Lázně - Taneční a poslechový večer
    sobota 31. května - Blatnice - Svatba
    pátek 6. června - Javorník
    sobota 7. června - Skalka u Kyjova - Svatba
    sobota 14. června - Popovice
    pátek 20. června - Javorník
    sobota 21. června - Boršice u Buchlovic - svatba
    sobota 28. června - Radějov - Svatba
    pátek 4. července - Lučina, Zábava - Hospůdka na točně
    sobota 12. července - Petrov, Plže, Hasičská zábava
    pátek 18. července - Velká nad Veličkou - Horňácké slavnosti
    sobota 19. července - Velká nad Veličkou - Horňácké slavnosti
    neděle 20. července - Velká nad Veličkou - Horňácké slavnosti
    pátek 25. července - Velká nad Veličkou
    sobota 26. července - Velká nad Veličkou
    pátek 1. srpna - Kuželov, Výhon - Hasičská zábava
    sobota 2. srpna - Piešťany (SR) - Svatba
    pátek 8. srpna - Velká nad Veličkou
    sobota 9. srpna - Smraďavka - Svatba
    sobota 16. srpna - Velká nad Veličkou - Ozvěny Horňácka
    pátek 22. srpna - Kuželov - Hasičská závava
    sobota 23. srpna - Velká nad Veličkou
    sobota 30. srpna - Boršice u Blatnice - Svatba
    pátek 5. září - Petrov
    sobota 6. září - Olomouc - Svatba
    pátek 12. září - Velká nad Veličkou
    sobota 13. září - Kuželov - Svatba
    neděle 14. září - Kočovce (SK)
    pátek 19. září - Buchlovice
    sobota 20. září - Vnorovy - Svatba
    sobota 27. září - Radějov - Svatba
    pátek 10. října - Vnorovy
    sobota 11. října - Blatnice - Svatba
    sobota 18. října - Napajedla - Svatba
    pátek 24. října - Blatnice
    pátek 7. listopadu - Vápenky
    sobota 8. listopadu - Kuželov, KD - Hodová zábava
    pátek 14. listopadu - Blatnička
    sobota 15. listopadu - Vápenky - Svatba
    pátek 21. listopadu - Prostějov - Večírek České spořitely
    sobota 22. listopadu - Vápenky
    pátek 28. listopadu - Hodonín, Lázně - Taneční večer
    sobota 29. listopadu - Vrbovce (SK)
    pátek 12. prosince - Staré Město - Firemní večírek Slovácká Fruta a.s.
    čtvrtek 18. prosince - Mutěnice


    Rok 2013
    pátek 4. ledna - (JaGr band) - Luhačovice
    sobota 5. ledna - (JaGr band) - Hroznová Lhota
    sobota 12. ledna - Hluk - Myslivecký ples
    pátek 18. ledna - Blatnice pod Sv. Antonínkem, Roháč - Ples sportovců
    sobota 19. ledna - Veselí nad Moravou,KD - Ples Církevní základní školy
    pátek 25. ledna - Nová Lhota,KD - Ples Základní školy
    sobota 26. ledna - Lipov, Sokolovna - Ples Základní školy
    sobota 2. února - Dolní Němčí
    pátek 8. února - Velká nad Veličkou, Restaurace u Jaagošů - Předfašanková zábava
    sobota 9. února - Javorník
    pátek 15. února - Staré Město, Sportovní a společenské centrum - Ples University Tomáše Bati
    sobota 16. února - Strážnice
    pátek 22. února - Ostrožská Lhota
    sobota 23. února - Blatnice pod Sv. Antonínkem
    pátek 1. března - Zlín
    sobota 2. března - Veselí nad Moravou
    pátek 8. března - Blatnice pod Sv. Antonínkem
    sobota 9. března - Zlín
    sobota 16. března - Boršice u Blatnice
    pátek 22. března - Strážnice
    neděle 31. března - Žarošice - Velikonoční zábava
    pátek 5. dubna - Hodonín, Lázně - Taneční a poslechový večer
    sobota 6. dubna - Vnorovy
    sobota 13. dubna - Veselí nad Moravou - Svatba
    sobota 20. dubna - Strážnice
    sobota 27. dubna - Olomouc
    sobota 4. května - Ježov - Svatba
    sobota 11. května - Suchov
    sobota 18. května - Vápenky - Svatba
    sobota 25. května - Kuželov, Výhon - Trojicová zábava
    pátek 31. května - Hodonín, Lázně - Taneční a poslechový večer
    sobota 1. června - Uherský Brod
    sobota 8. června - Veselí nad Moravou
    pátek 14. června - Blatnice pod Sv. Antonínkem
    sobota 15. června - Vnorovy
    pátek 21. června - Hluk
    sobota 22. června - Vápenky - Svatba
    pátek 28. června - Velká nad Veličkou, Myslivecká chata - Myslivecká noc (zábava)
    sobota 29. června - Vnorovy
    čtvrtek 4. července - Kozojidky
    pátek 5. července - Velká nad Veličkou, Fotbalový stadion - Zábava (Pouliční turnaj)
    sobota 6. července - Bojkovice
    pátek 12. července - Tvarožná Lhota, Lučina, Hospůdka Zastávka - Taneční zábava
    sobota 13. července - Strážnice - Svatba
    pátek 19. července - Velká nad Veličkou - Horňácké slavnosti
    sobota 20. července - Velká nad Veličkou - Horňácké slavnosti
    sobota 27. července - (JaGr band) - Smraďavka - Svatba
    pátek 2. srpna - Javorník
    sobota 3. srpna - Velká nad Veličkou - Svatba
    pátek 9. srpna - Tvarožná Lhota, Lučina, Hospůdka Zastávka - Taneční zábava
    sobota 10. srpna - Vnorovy - Svatba
    pátek 16. srpna - Brno - Svatba
    sobota 17. srpna - Vápenky - Svatba
    sobota 24. srpna - Kunovice - Svatba
    sobota 31. srpna - Kyjov - Svatba
    pátek 6. září - Velká nad Veličkou
    sobota 7. září - Kuželov
    středa 11. září - Strážnice
    čtvrtek 12. září - Veselí nad Moravou, Vinotéka Víno Hruška
    pátek 13. září - Prostějov
    sobota 14. září - Uherský Ostroh - Svatba
    sobota 21. září - Huštěnovice - Svatba
    sobota 28. září - Strážnice - Svatba
    sobota 5. října - Kunovice - Svatba
    úterý 8. října - Blatnice pod Sv. Antonínkem
    pátek 11. října - Javorník
    pátek 25. října - Lipov, Sokolovna - Hodová zábava
    sobota 26. října - Vnorovy
    sobota 2. listopadu - Blatnice pod Sv. Antonínkem
    pátek 8. listopadu - Sudoměřice
    sobota 9. listopadu - Kuželov - Hodová zábava
    pátek 15. listopadu - Hodonín, Lázně - Taneční a poslechový večer
    sobota 16. listopadu - Suchov
    pátek 22. listopadu - Boršice u Blatnice, KD - Hodová zábava
    sobota 23. listopadu - Kuželov
    neděle 24. listopadu - Boršice u Blatnice, Motorest u Hložků - PoHodová zábava
    sobota 30. listopadu - Myjava (SR)
    pátek 6. prosince - Strážnice
    sobota 7. prosince - Blatnice pod sv. Antonínkem
    čtvrtek 12. prosince - Praha
    pátek 13. prosince - Veselí nad Moravou
    pátek 20. prosince - Vápenky
     

    Rok 2012

    pátek 6. ledna - (JaGr band) - Luhačovice
    pátek 13. ledna - (JaGr band) - Blatnička
    pátek 20. ledna - (CM) - Strážnice - Ples SOŠ Strážnice
    sobota 21. ledna - (JaGr band) - Veselí nad Moravou - Ples Církevní základní školy
    sobota 28. ledna - (JaGr band) - Nová Lhota - Ples základní školy
    pátek 10. února - (JaGr band) - Blatnice pod sv. Antonínkem - Ples
    sobota 11. února - (Janne band) - Vrbovce - Ples
    sobota 18. února - (JaGr band+HCMJG) - Javorník - Ples fotbalistů
    sobota 25. února - (JaGr band) - Lipov - Ples Základní školy
    sobota 3. března - (JaGr band) - Hrubá Vrbka
    sobota 10. března - (JaGr band) - Hodonín
    sobota 17. března - (JaGr band) - Syrovín
    sobota 24. března - (JaGr band) - Suchov
    pátek 30. března - (CM) - Luhačovice
    neděle 8. dubna - (JaGr band) - Žarošice - Velikonoční zábava
    sobota 14. dubna - (JaGr band) - Velká nad Veličkou
    pátek 20. dubna - (JaGr band) - Kuželov
    sobota 21. dubna - (JaGr band) - Bzenec
    pátek 27. dubna - (JaGr band) - Blatnice pod sv. Antonínkem
    sobota 28. dubna - (HCMJG) - Blatnička
    neděle 29. dubna - (HCMJG) - Brno
    sobota 5. května - (HCMJG) - Hrubá Vrbka
    pátek 11. května - (JaGr band) - Velká nad Veličkou
    sobota 12. května - (JaGr band + HCMJG) - Vápenky - Svatba
    pátek 18. května - (JaGr band) - Hroznová Lhota
    sobota 19. května - (HCMJG) - Vnorovy
    neděle 20. května - (HCMJG) - Suchov
    pátek 25. května - (JaGr band) - Vápenky
    sobota 26. května - (JaGr band) - Radějov - Svatba
    pátek 1. června - (JaGr band) - Kůželov, Výhon - Hasičská zábava
    sobota 2. června - (JaGr band) - Javorník - Svatba
    pátek 8. června - (HCMJG) - Blatnice pod sv. Antonínkem
    sobota 9. června - (JaGr band) - Svatobořice - Svatba
    pátek 15. června - (JaGr band) - Lučina - Zábava
    sobota 16. června - (JaGr band) - Suchov - Svatba
    sobota 23. června - (JaGr band) - Hluk
    čtvrtek 28. června - (JaGr band) - Blatnice pod sv. Antonínkem
    pátek 29. června - (JaGr band) - Nedakonice - Zábava
    sobota 30. června - (JaGr band) - Vnorovy - Svatba
    středa 4. července - (JaGr band) - Veselí nad Moravou
    čtvrtek 5. července - (JaGr band) - Velká nad Veličkou
    sobota 7. července - (JaGr band) - Vápenky - Svatba
    sobota 14. července - (JaGr band) - Vnorovy - Svatba
    pátek 20. července - (JaGr band) - Velká nad Veličkou - Horňácké Slavnosti
    sobota 21. července - (JaGr band) - Velká nad Veličkou - Horňácké Slavnosti
    pátek 27. července- (JaGr band) - Lučina - Zábava
    sobota 28. července - (JaGr band) - Černá Hora - Svatba
    sobota 11. srpna - (HCMJG) - Veselí nad Moravou - Ozvěny Horňácka
    sobota 18. srpna - (HCMJG) - Velká nad Veličkou - Ozvěny Horňácka
    sobota 25. srpna - (JaGr band) - Moravská Písek - Svatba
    pátek 31. srpna - (JaGr band) - Javorník, hřiště - Zábava
    sobota 1. září - (JaGr band) - Moravský Žižkov - Svatba
    pátek 7. září - (JaGr band) - Velká nad Veličkou
    sobota 8. září - (JaGr band) - Hradčovice - Svatba
    pátek 14. září - (JaGr band) - Veselí nad Moravou
    sobota 15. září - (JaGr band) - Uherský Brod - Svatba
    středa 19. září - (JaGr band) - Blatnička
    čtvrtek 20. září - (HCMJG) - Blatnička
    sobota 22. září - (JaGr band) - Strážnice
    pátek 28. září - (JaGr band) - Javorník
    sobota 29. září - (JaGr band) - Dubňany - Svatba
    sobota 6. října - (JaGr band) - Strážnice - Svatba
    sobota 20. října - (JaGr band) - Pozlovice - Svatba
    středa 24. října - (JaGr band) - Hluk
    čtvrtek 25. října - (JaGr band) - Blatnička
    pátek 26. října - (JaGr band) - Velká nad Veličkou, KD - Hodová zábava
    sobota 27. října - (JaGr band) - Vápenky - Svatba
    pátek 2. listopadu - (JaGr band) - Blatnice pod sv. Antonínkem
    čtvrtek 8. listopadu - (JaGr band) - Blatnička
    sobota 10. listopadu - (JaGr band + HCMJG) - Brno - Svatba
    pátek 16. listopadu - (JaGr band) - Litovel, Pivovar
    sobota 17. listopadu - (JaGr band) - Blatnice pod Sv. Antonínkem
    pátek 23. listopadu - (JaGr band) - Prostějov, Firemní večírek České spořitelny
    sobota 24. listopadu - (HCMJG) - Blatnička
    neděle 25. listopadu - (JaGr band) - Boršice u Blatnice, Motorest u Hložků - Hodová zábava
    pátek 30. listopadu - (JaGr band) - Vrbovce (SR)
    čtvrtek 6. prosince - (HCMJG) - Blatnička
    sobota 8. prosince - (JaGr band) - Roštín - Mikulášká zábava
    čtvrtek 20. prosince - (JaGr band) - Vlachovice
    pátek 21. prosince - (JaGr band) - Sudoměřice
    sobota 22. prosince - (JaGr band) - Velká nad Veličkou
    pátek 29. prosince - (JaGr band) - Velká nad Veličkou
    pondělí 31. prosince - (JaGr band) - Moravský Žižkov, Penzion Maděřič - Silvestrovský večer

    Rok 2011

    sobota 15. ledna - (JaGr band) - Strání - Soukromá akce
    pátek 21. ledna - (CM) - Strážnice - Ples Střední odborné školy Strážnice
    sobota 22. ledna - (JaGr band) - Veselí nad Moravou - Ples Církevní základní školy
    sobota 5. února - (JaGr band) - Nová Lhota
    sobota 12. února - (CM) - Vápenky - Košt slivovice
    sobota 12. února - (JaGr band) - Vápenky - Košt slivovice
    čtvrtek 17. února - (HCMJG) - Vápenky
    čtvrtek 17. února - (JaGr band) - Blatnička
    pátek 18. února - (JaGr band) - Blatnička
    sobota 19. února - (JaGr band) - Lipov - Ples Základy školy
    sobota 26. února - (HCMJG) - Vnorovy
    sobota 5. března - (JaGr band) - Blatnička
    sobota 12. března - (JaGr band) - Vápenky
    sobota 19. března - (Zapa-de) - Hluk, Sportovní hala - Rockový ples
    čtvrtek 24. března - (JaGr band) - Blatnička
    sobota 26. března - (JaGr band) - Vnorovy
    sobota 2. dubna - (JaGr band) - Velká nad Veličkou
    sobota 16. dubna - (JaGr band) - Louka
    neděle 24. dubna - (JaGr band) - Žarošice - Velikonoční zábava
    sobota 30. dubna - (Jane band) - Brumov-Bylnice - Svatba
    pátek 6. května - (HCMJG) - Blatnička
    sobota 7. května - (JaGr band) - Blatnice pod sv. Antonínkem
    neděle 8. května - (HCMJG) - Suchov
    sobota 14. května - (JaGr band) - Vnorovy
    pátek 20. května - (JaGr band) - Uherské Hradiště - Hotel Šárovec
    sobota 21. května - (CM) - Strážnice - 90. výročí založení Střední odborné školy Strážnice (10:00 - 16:00hod.)
    sobota 21. května - (JaGr band) - Veselí nad Moravou
    pátek 27. května - (JaGr band) - Blatnice pod sv. Antonínkem
    sobota 28. května - (JaGr band) - Velká nad Veličkou
    neděle 29. května - (JaGr band) - Filipovo Údolí - Hotel Filipov
    sobota 11. června - (JaGr band) - Strážnice - Svatba
    pátek 17. června - (JaGr band) - Velká nad Veličkou
    sobota 18. června - (JaGr band) - Vacenovice - Svatba
    pátek 24. června - (JaGr band) - Javorník
    sobota 25. června - (JaGr band) - Blatnice pod sv. Antonínkem - Svatba
    pátek 1. července - (Jagr band) - Veselí nad Moravou
    sobota 2. července - (Jane band) - Nemsová (SR) - Svatba
    pondělí 4. července - (Jagr band) - Velká nad Veličkou
    úterý 5. července - (Jagr band) - Blatnička
    sobota 9. července - (JaGr band) - Ostrožská Nová Ves - Svatba
    pátek 15. července - (JaGr band) - Blatnice pod sv. Antonínkem
    sobota 16. července - (JaGr band) - Svatobořice - Mistřín - Svatba
    sobota 23. července - (HCMJG) - Velká nad Veličkou - Horňácké slavnosti
    sobota 30. července - (JaGr band) - Nedakonice
    sobota 6. srpna - (JaGr band) - Blatnice pod sv. Antonínkem
    pátek 12. srpna - (JaGr band) - Radějov - Svatba
    sobota 13. srpna - (JaGr band) - Vnorovy, Restaurace AJAX (Zahrádka) - Srpnová noc
    sobota 20. srpna - (HCMJG) - Velká nad Veličkou - Ozvěny Horňácka
    pátek 26. srpna - (Jagr band) - Blatnice pod sv. Antonínkem
    sobota 27. srpna - (JaGr band) - Strážnice - Svatba
    pátek 2. září - (JaGr band) - Javorník, Fotbalové hřiště - Zábava, Ukončení prázdnin s ohňostrojem
    sobota 3. září - (JaGr band) - Javorník - Svatba
    pátek 9. září - (JaGr band) - Blatnice pod sv. Antonínkem
    sobota 10. září - (HCMJG) - Uherské Hradiště - Vinařské slavnosti
    pátek 16. září - (JaGr band) - Velká nad Veličkou
    sobota 17. září - (Jane band) - Trenčín (SR) - Svatba
    čtvrtek 22. září - (HCMJG) - Blatnička
    sobota 24. září - (JaGr band + HCMJG) - Brno - Svatba
    pátek 30. září - (HCMJG) - Blatnička
    sobota 1. října - (HCMJG) - Blatnička
    pátek 7. října - (JaGr band) - Strachotín
    sobota 8. října - (JaGr band) - Kuželov
    sobota 15. října - (JaGr band) - Radějov - Svatba
    sobota 15. října - (JaGr band) - Veselí nad Moravou
    pátek 21. října - (JaGr band) - Blatnice pod sv. Antonínkem
    sobota 22. října - (HCMJG) - Čáslav - Městské muzeum
    čtvrtek 27. října - (JaGr band) - Blatnice pod sv. Antonínkem
    pátek 28. října - (JaGr band + Zapa-de) - Lipov, Sokolovna - Hodová zábava
    sobota 29. října - (JaGr band) - Blatnička
    pátek 5. listopadu - (JaGr band) - Blatnice pod sv. Antonínkem
    pátek 11. listopadu - (JaGr band) - Blatnička
    sobota 12. listopadu - (JaGr band) - Blatnička
    pátek 18. listopadu - (JaGr band) - Boršice u Blatnice - Hodová zábava - KD
    sobota 19. listopadu - (HCMJG) - Blatnice pod sv. Antonínkem
    neděle 20. listopadu - (JaGr band) - Boršice u Blatnice - Hodová zábava - Obecní hospoda
    středa 23. listopadu - (JaGr band) - Blatnička
    pátek 25. listopadu - (JaGr band) - Bzenec
    pátek 2. prosince - (JaGr band) - Blatnička
    sobota 3. prosince - (JaGr band) - Blatnice pod sv. Antonínkem
    pátek 9. prosince - (JaGr band) - Blatnička
    sobota 10. prosince - (JaGr band) - Vnorovy
    pátek 16. prosince - (JaGr band) - Blatnice pod sv. Antonínkem
    pondělí 26. prosince - (JaGr band) - Velká nad Veličkou - Štěpánská zábava
     


    Rok 2010

    sobota 23. ledna - (Klávesy, ZAPA-DE) - Lipov
    sobota 30. ledna - (Klávesy) - Ostrožská Lhota
    pátek 5. února - (Harmonika) - Polešovice
    pátek 12. března - (Klávesy) - Blatnice pod sv. Antonínkem
    sobota 20. března - (Klávesy) - Vápenky
    sobota 27. března - (CM) - Hrubá Vrbka
    neděle 4. dubna - (HCMJG) - Hluk - Velikonoční beseda u cimbálu
    pátek 9. dubna - (ZAPA-DE) - Velká nad Veličkou
    sobota 10. dubna - (Klávesy) - Veselí nad Moravou
    pátek 16. dubna - (Harmonika) - Dubňany
    sobota 17. dubna - (HCMJG) - Nová Lhota
    pátek 23. dubna - (HCMJG) - Vápenky
    sobota 24. dubna - (Klávesy) - Blatnice pod sv. Antonínkem
    sobota 8. května - (Klávesy) - Blatnice pod sv. Antonínkem
    pátek 14. května - (Harmonika) - Bzenec
    pátek 21. května - (Klávesy) - Malá Vrbka
    sobota 22. května - (Klávesy) - Hluk - Disco FENIX
    sobota 29. května - (Klávesy) - Blatnice pod sv. Antonínkem
    pátek 4. června - (Klávesy) - Blatnice pod sv. Antonínkem
    pátek 11. června - (Harmonika) - Blatnička
    sobota 12. června - (Klávesy) - Velká nad Veličkou
    sobota 19. června - (Klávesy) - Kozojidky
    sobota 26. června - (Klávesy) - Kněždub
    sobota 3. července - (Klávesy) - Javorník
    sobota 10. července - (Klávesy) - Veselí nad Moravou
    sobota 17. července - (Klávesy) - Hrubá Vrbka
    pátek 23. – neděle 25. července - (HCMJG) - Velká nad Veličkou - Horňácké slavnosti
    sobota 31. července - (Klávesy) - Vápenky
    sobota 14. srpna - (Klávesy) - Nová Lhota
    sobota 21. srpna - (HCMJG) - Ozvěny Horňácka
    sobota 28. srpna - (Klávesy) - Velká nad Veličkou
    sobota 11. září - (Klávesy) - Javorník
    sobota 18. září - (Klávesy) - Lučina
    čtvrtek 23. září - (Klávesy) - Blatnice pod sv. Antonínkem
    pátek 24. září - (Harmonika) - Blatnička
    sobota 25. září - (Klávesy) - Velká nad Veličkou
    pátek 1. října - (Harmonika) - Blatnička
    sobota 2. října - (HCMJG) - Blatnička
    pátek 8. října - (HCMJG) - Čáslav
    sobota 9. října - (Klávesy) - Velká nad Veličkou
    pátek 15. října - (Harmonika) - Blatnička
    sobota 16. října - (Harmonika) - Velká nad Veličkou
    neděle 17. října - (HCMJG) - Suchov
    pátek 22. října - (HCMJG) - Blatnička
    čtvrtek 28. října - (Harmonika) - Nová Lhota
    pátek 5. listopadu - (Klávesy) - Blatnice pod sv. Antonínkem
    sobota 6. listopadu - (Klávesy) - Blatnice pod sv. Antonínkem
    neděle 7. listpoadu - (HCMJG) - Hrubá Vrbka - Hody
    pátek 12. listopadu - (Klávesy) - Blatnice pod sv. Antonínkem
    neděle 14. listopadu - (Harmonika) - Hluk
    čtvrtek 18. listopadu - (Harmonika) - Boršice u Blatnice - Hody
    neděle 21. listopadu - (Klávesy) - Boršice u Blatnice - Hody
    sobota 27. listopadu - (Klávesy) - Boršice u Blatnice
    čtvrtek 9. prosince - (Harmonika) - Blatnička - Soukromá akce
    pátek 10. prosince - (Klávesy) - Blatnička - Soukromá akce
    sobota 11. prosince - (HCMJG) - Velká nad Veličkou - Předvánoční zpívání
    pondělí 20. prosince - (HCMJG) - Blatnička - Soukromá akce
    neděle 26. prosince - (Zapa-de) - Hluk (+Metalinda) - Štěpánská zábava
     

    Rok 2009 
    sobota 30. ledna - (Klávesy) Ostrožská Lhota
    sobota 10. ledna - (HCMJG) Nová Lhota - Myslivecký ples
    sobota 17. ledna - (HCMJG) Vlčnov
    pátek 16. ledna - (Klávesy) Blatnička
    sobota 24. ledna - (HCMJG) Brno - Horňácký ples
    neděle 25. ledna - (HCMJG) Skoronice - (Soubor Spineček) Dětský krojovaný ples
    pátek 13. února - (ZAPA-DE) Boršice u Blatnice (+ Morčata na útěku)
    pátek 13. února - (HCMJG) Uherské Hradšitě - Ples Obchodní akademie
    sobota 21. února - (HCMJG) Velká nad Veličkou - Fašanková zábava spojená s koštem slivovice
    neděle 22. - pondělí 23. února - (HCMJG) Velká nad Veličkou - Fašanková obchůzka
    sobota 7. března - (Klávesy) Radějov
    sobota 21. března - (Klávesy) Blatnice pod sv. Antoninkem
    sobota 4. dubna – (Zapa-de) Velká nad Veličkou - Hasička
    sobota 4. dubna - (HCMJG) Olomouc - Velikonoční jarmark
    neděle 19. dubna - (HCMJG) Vnorovy - Dozvuky velikonoc
    sobota 25. dubna - (Klávesy) Radějov - Svatba 
    čtvrtek 30. dubna - (Harmonika) Vacenovice
    pátek 1. května - (HCMJG) Velká nad Veličkou - Košt klobásek
    sobota 2. května - (Zapa-de) Velká nad Veličkou - KD (Plevel) začátek v 15:00 hod.
    sobota 2. května - (Zapa-de) Boršice u Blatnice (+ Metalinda)
    pátek 8. května - (HCMJG) Čejč
    pátek 8. května - (HCMJG + harmonika) Vápenky
    sobota 9. května - (Zapa-de) Velká nad Veličkou - KD (+ Jaksi Taksi)
    neděle 10. května - (Harmonika) Vnorovy - Den matek (soubor Spineček)
    pátek 15. května - (Klávesy) Velká nad Veličkou - Soukromá akce
    sobota 16. května - (Klávesy) Ostrožská Lhota - Soukromá akce
    neděle 17. května - (HCMJG) Suchov - Den matek (soubor Suchovjan)
    sobota 23. května - (Zapa-de + klávesy) Ratiškovice - Soukromá akce
    čtvrtek 28. května - (HCMJG) Praha - Plzeňská restaurace Obecního Domu
    sobota 30. května - (Klávesy) Blatnice pod sv. Antoninkem - Soukromá akce
    sobota 6. června - (Klávesy) - Velká nad Veličkou - Soukromá akce
    neděle 7. června - (HCMJG) - Vnorovy - Přehlídka pěveckých sborů
    pátek 12. června - (Harmonika) - Velká nad Veličkou - soukromá akce
    sobota 13. června – (HCMJG) - Jičín - Svatba
    pátek 19. června - (Harmonika) - Javorník nad Veličkou - Soukromá akce
    sobota 20. června - (Zapa-de) Věrovany (Olomouc) - Soukromá akce
    neděle 21. června - (HCMJG) - Sůchov
    pátek 26. června - (HCMJG) - Mezinárodní folklórní festival Strážnice
    neděle 28. června - (HCMJG) - Folklorní festival Jaslovské Bohunice, Slovensko
    pátek 3. července - (HCMJG - harmonika) - Velká nad Veličkou -Soukromá akce
    sobota 4. července - (Klávesy) - Javorník nad Veličkou- Pouliční turnaj
    neděle 5. července - (HCMJG) - Vápenky
    čtvrtek 9. července - (Harmonika) - Blatnice pod sv. Antonínkem
    pátek 10. července - (HCMJG + Zapa-de) - Sůchov - Soukromá akce
    sobota 11. července - (Harmonika) - Filipov - Svatba
    pátek 17. – neděle 19. července - (HCMJG) - Velká nad Veličkou - Horňácké slavnosti
    pátek 7. srpna - (Klávesy) - Zlechov - Soukromá akce
    sobota 8. srpna - nedělě 9. sprna - (HCMJG) - Vnorovy - Slavnosti na mlatě
    pátek 14. srpna - (Zapa-de) - Blatnička - Hody
    sobota 22. srpna (HCMJG) - Velká nad Veličkou - Ozvěný Horňácka
    pátek 28. srpna (ZAPA-DE) - Hrádek u Slavičína
    sobota 29. srpna - (Klávesy) - Velká nad Veličkou - Soukromá akce
    sobota 5. září - (Harmonika) - Blatnička - Soukromá akce
    úterý 8. září - (Harmonika) - Velká nad Veličkou - Soukromá akce
    pátek 11. září - (HCMJG) - Praha - Plavba výletní lodí
    sobota 12. září -(HCMJG) - Strážnice - Vinobrání
    sobota 19. září - (Klávesy) - Velká nad Veličkou - Soukromá akce
    sobota 26. září - (HCMJG) - Praha - Hotel AIDA
    sobota 10. října - (HCMJG) - Čáslav - Slavnosti vína
    pátek 16. října - (ZAPA-DE) - Blatnice pod sv. Antonínem
    sobota 17. října - (HCMJG) - Blatnice pod sv. Antonínem - Soukromá akce
    pátek 23. října - (ZAPA-DE) - Velká nad Veličkou - Hodová zábava
    sobota 24. října - (Klávesy) - Blatnice pod sv. Antonínem - Soukromá akce
    sobota 31. října - (Klávesy) - Velká nad Veličkou - Soukromá akce
    sobota 7. listopadu - (Klávesy) - Velká nad Veličkou - Soukromá akce
    pátek 20. listopadu - (ZAPA-DE) - Boršice u Blatnice - Hodová zábava
    neděle 22. listopadu - (HCMJG) - Boršice u Blatnice - Hody
    pátek 27. listopadu - (Klávesy) - Ostrožská Nová Ves - Hotel u Lázní - Zvěřinové hody
    sobota 28. listopadu - (HCMJG) - Nová Lhota - Sáharské vzpomínání s besedou u cimbálu
    pátek 4. prosince - (ZAPA-DE) - Lipov - Mikulášská zábava
    sobota 26. prosince - (ZAPA-DE) - Velká nad Veličkou - Štěpánská zábava
     

    Rok 2008
    sobota 16. února – (ZAPA-DE) Valašské Klobouky + Reflexy
    sobota 16. února - (HCMJG) Nová Lhota - soukromá akce
    sobota 1. března - (ZAPA-DE) Velká nad Veličkou - Hasička
    sobota 15. března - (HCMJG) Olomouc - Velikonoční jarmark
    sobota 15. března - (HCMJG) Tasov - Soukromá akce
    pátek 21. března - (Klávesy) Blatnička - Soukromá akce
    neděle 23. března - (ZAPA-DE) Velká nad Veličkou - Kulturní dům (Velikonoční zábava)
    středa 14. května - (HCMJG) Suchov - Den matek
    sobota 17. května - (ZAPA-DE) Strážnice - HERNA
    sobota 31. května - (HCMJG) Blatnice - Soukromá akce
    pátek 6. června - (ZAPA-DE) Velká nad Veličkou - Kulturní dům
    pátek 13. června - (Klávesy) Velká nad Veličkou - Soukromá akce
    sobota 14. června - (ZAPA-DE) Boršice u Blatnice (Soukromá akce)
    neděle 15. června - (HCMJG) Vnorovy - Přehlídka pěveckých souborů
    sobota 21. června -(HCMJG) Nová Lhota - 40. výročí fotbalu
    sobota 5. července - (HCMJG) Velká nad Veličkou - Soukromá akce
    sobota 12. července - (ZAPA-DE) Lipov - Sokolovna "Nohejbal fest"
    pátek 18. – neděle 20. července - (HCMJG) Velká nad Veličkou - Horňácké slavnosti
    pátek 25. července - (ZAPA-DE) Nedašova Lhota
    sobota 26. července - (HCMJG) Ostrožská Nová Ves - Svatba
    neděle 03. srpna - (ZAPA-DE) Strážnice - Náměstí
    neděle 10. srpna - (HCMJG) Vnorovy - Slavnosti na Mlatě
    pátek 15. srpna - (ZAPA-DE) Louka - Pod Hájem
    pátek 16. srpna - (HCMJG) Velká nad Veličkou - Soukromá akce firmy Víno Blatel
    sobota 16. srpna - (ZAPA-DE) Velká nad Veličkou - soukromá akce
    sobota 16. srpna - (ZAPA-DE) Blatnička - hody
    neděle 17. srpna - (HCMJG) Blatnička - hody
    úterý 19. srpna - (HCMJG) Blatnička - Soukromá akce
    sobota 30. srpna - (HCMJG) Praha - Svatba
    čtvrtek 4. září - (Klávesy) Vacenovice - Soukromá akce
    pátek 5. září - (ZAPA-DE) Velká nad Veličkou - "Staré koupaliště" (za deště KD)
    sobota 6. září - (HCMJG) Ratiškovice - Soukromá akce
    sobota 6. září - (ZAPA-DE) Boršice u Blatnice
    pátek 12. září - (Klávesy) Velká nad Veličkou - Soukromá akce
    sobota 13. září - (HCMJG) Strážnice - Vinobraní
    sobota 20. září - (HCMJG) Boršice - Výročí založení obce
    sobota 20. září - (ZAPA-DE) Velká nad Veličkou - Hasička
    čtvrtek 2. října - (HCMJG) Blatnička - Soukromá akce
    pátek 3. října - (Klávesy) Blatnička - Soukromá akce
    sobota 4. října - (HCMJG) Blatnička - Soukromá akce
    sobota 11. října - (HCMJG) Mutěnice - Burčákové slavnosti
    pátek 7. listopadu - (HCMJG) Blatnice - Soukromá akce firmy Víno Blatel
    sobota 8. listopadu - (Klávesy) Vážany - Soukromá akce
    pátek 14. listopadu - (HCMJG) Vnorovy - Hody
    sobota 15. listopadu - (HCMJG) Nová Lhota - Beseda u cimbálu
    pátek 21. listopadu - (Klávesy) Blatnička - Soukromá akce
    sobota 22. listopadu - (HCMJG) Blatnice - Hody
    neděle 23. listopadu - (HCMJG) Boršice - Hody
    sobota 29. listopadu - (HCMJG) Olomouc - Vánoční jarmark
    pátek 24. řijna - (ZAPA-DE) Velká nad Veličkou – HASIČKA – Hodová zábava
    sobota 13. prosince - (HCMJG) Strážnice - Kultůrní dům Strážničan - Folklórní pořad s názvem Ten vánoční čas
    neděle 14. prosince - (HCMJG) Velká nad Veličkou - Předvánoční přehlídka sborů "Došli jsme k vám nakoledu"
    sobota 20. prosince - (Klávesy) Velká nad Veličkou - Soukromá akce
    neděle 21. prosince - (HCMJG) Vnorovy - Vánoční jarmark
    čtvrtek 25. prosince – (HCMJG) Nová Lhota - Kostel sv. Matouše - Vánoční koncert
    pátek 26. prosince - (ZAPA-DE) Velká nad Veličkou - Štěpánské vánoční rockování
    středa 31. prosince - (Klávesy) Velká nad Veličkou - Soukromá akce Silvestr
     

    Rok 2007
    neděle 20. května – (HCMJG) Sůchov - soubor Sůchovjan
    pátek 25. května - (ZAPA-DE) Louka Pod Hájem
    čtvrtek 7. - pondělí 11. června - (HCMJG) Německo - soubor Spinek
    neděle 15. července - (ZAPA-DE) Strážnice
    pátek 20. – neděle 21. července - (HCMJG) Velká nad Veličkou - Horňácké slavnosti
    sobota 04. záři - (ZAPA-DE) Vážany
    sobota 8. září - (HCMJG) Strážnice - Vinobraní
    sobota 25. září - (ZAPA-DE) Břeclav
    čtvrtek 27. září - (ZAPA-DE) Velká nad Veličkou - Kulturák
    pátek 28. září - (HCMJG) Slovensko - soubor Spinek
    sobota 6. října - (HCMJG) Veselí nad Moravou - hody
    sobota 6. října - (ZAPA-DE) Velká nad Veličkou - Hasička
    pátek 19. řijna - (ZAPA-DE) Velká nad Veličkou - Kulturák
    sobota 27. řijna - (ZAPA-DE) Velká nad Veličkou - Kulturák (+Generace)
    pátek 16. listopadu - (HCMJG) Velké Pavlovice - soukromá akce
    neděle 18. listopadu - (HCMJG) Vnorovy - hody
    sobota 1. prosince - (HCMJG) Olomouc - Vánoční jarmark
    středa 19. prosince - Strážnice - Vánoční koncert SOŠ Strážnice
    sobota 22. prosince - (ZAPA-DE) Velká nad Veličkou - Kulturní dům (+GENERACE)
    středa 26. prosince – (ZAPA-DE) Velká nad Veličkou - Kulturní dům (Štěpánská zábava)
    úterý 25. prosince - (HCMJG) Nová Lhota - Kostel sv. Matouše - Vánoční koncert
     

    Rok 2006
    pátek 21. – neděle 22. července - (HCMJG) Velká nad Veličkou - Horňácké slavnosti
    sobota 12. srpna - (ZAPA-DE) Velká nad Veličkou - "Starém koupaliště"
    sobota 19. srpna - (ZAPA-DE) Veselí nad Moravou - Komár
    pátek 25. srpna - (ZAPA-DE) Hrubá Vrbka - KD
    pátek 27. řijna - (ZAPA-DE) Velká nad Veličkou - KD
    středa 20. prosince - (ZAPA-DE) Strážnice - Vánoční koncert SOŠ Strážnice
    úterý 26. prosince - (HCMJG) Nová Lhota - Kostel sv. Matouše - Vánoční koncert
     
    TOPlist